Rębak do drewna GHS 1000/14TEZ-A
      Güde Rębak do drewna GHS 1000/14TEZ-A
      Brutto
      Na zamowienie (1 do 2 tygodni)
      0 SZT. W MAGAZYNIE
      Łuparka do długiego drewna nadaje się do łupania jednometrowych kawałków drewna w lesie lub w domu. Mocny silnik elektryczny o mocy 4,3 kW zasila jedną z dwóch wysoce wydajnych pomp hydraulicznych i precyzyjnie wyskalowany zawór sterujący, który umożliwia wybór zasilania między dwoma biegami.
      Ilość
      • BEZPIECZEŃSTWO: BEZPIECZEŃSTWO: płatności za pomocą VISA, MasterCard, Google Pay i Apple Pay
      • SZYBKOŚĆ:SZYBKOŚĆ: zamówiony towar doręczymy do dwóch dni roboczych od wysyłki
      • DOŚWIADCZENIE:DOŚWIADCZENIE: jesteśmy na rynku od 2000 roku, w Niemczech nawet od 1979 roku
      Łuparka do długiego drewna nadaje się do łupania jednometrowych kawałków drewna w lesie lub w domu. Mocny silnik elektryczny o mocy 4,3 kW zasila jedną z dwóch wysoce wydajnych pomp hydraulicznych i precyzyjnie wyskalowany zawór sterujący, który umożliwia wybór zasilania między dwoma biegami. Trzypunktowy układ zawieszenia i pomocnicza przekładnia wału umożliwiają mobilne użytkowanie ciągnika w lesie lub w miejscach chronionych przez zaporę. Hydrauliczno-mechaniczne urządzenie podnoszące podzielony materiał bez wysiłku przesuwa ciężkie kłody do odpowiedniej pozycji i zapewnia wygodną pracę, oszczędzając plecy. Ramię nośne zapewnia bezpieczną pozycję podczas procesu podnoszenia. Za pomocą urządzenia do mocowania materiału łupiącego materiał łupany może być mocowany bez trudnego uchwytu przed procesem łupania. Długi nóż do łupania składa się z częściowo utwardzonej stali specjalnej, co gwarantuje jego długą żywotność. Automatyczny powrót klina do rozłupywania drewna do jego pierwotnego położenia ze zintegrowanym ogranicznikiem bezpieczeństwa zapewnia optymalną ochronę i zapewnia wydajną pracę bez zmęczenia. Bezpieczna obsługa oburącz, włącznik / wyłącznik, a także dwustronne uchwyty do dzielonego materiału to kolejne środki dla bezpiecznego i wydajnego procesu pracy.
      Napięcie sieciowe: 400 V
      Częstotliwość: 50 Hz
      Tryb pracy: S6/40%
      Klasa ochrony: F
      Rodzaj ochrony: IP54
      Moc silnika (P1): 4,3 kW
      Prędkość obrotowa silnika: 1420 obr.
      Prędkość WOM: 540 obr.
      Moc ciągnika: 18 kW / 25 PS
      Ciśnienie hydrauliczne: 250 bar
      Typ oleju hydraulicznego: HLP46
      Ilość oleju hydraulicznego: 10 l
      Maksymalne ciśnienie łupania: 14 t
      Długość dzielonego materiału: 1000 mm
      Maksymalna średnica dzielonego materiału: 430 mm
      Liczba prędkości jazdy: 2
      Prędkość jazdy: 0,20/0,038 m/s
      Prędkość cofania: 0,047 m/s
      Prędkość wałka podczas jazdy do przodu: 0,30/0,057 m/s
      Prędkość cofania: 0,07 m/s
      Skok cylindra: 960 mm
      Poziom mocy akustycznej LwA: 97 dB
      Mocowanie trzypunktowe: CAT. 1
      Płyta podstawy (SxG): 420 x 535 mm
      Wymiary (DxSxW): 1150 x 1230 x 2500 mm